Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я

Ігор Палінський: “Близько 40 відсотків української молоді має початкові прояви розсіяного склерозу та матиме це захворювання за кілька років у майбутньому”

 
Люди на екрані змінюють одне одного. Щасливі, усміхнені, кожен розказує про себе: «Ще кілька місяців тому я не могла ходити», «Мене привезли сюди у дуже важкому стані», «Нога була вражена гангреною». «Ця жінка хворіла на розсіяний склероз, - коментує відео президент ПП Лікувально-оздоровчо-навчального центру «Вікторія» Ігор Палінський. – Запис зроблений 10 років тому, вона живе зараз у Львові. Здорова. А цей чоловік звертався до нас вісім років тому, був лежачий. Зараз мешкає в селі, займається господарством”.
 Розсіяний склероз, дцп, гангрена. Ці та інші діагнози проводили до центру “Вікторія” тисячі людей. “Усі вони повернулися до нормального життя”, - стверджує Ігор Палінський. У чому суть авторського методу лікування, він розповів кореспондентові “ВЗ”.

- Розкажіть детальніше про діяльність центру “Вікторія»?

- Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» є науковою установою. Наступного року ми святкуватимемо п’ятнадцятиріччя. За цей час лікування у нас пройшли десятки тисяч людей. Результат – стовідсоткове видужання. В основі нашої діяльності – неврологічна діагностика та регенеративне лікування (лікування головного, спинного мозку, очищення організму від шлаків плюс безпосередньо лікування хворого органу). Ці терміни світовій медицині невідомі маємо авторські права на вивчення лімфології та вегетативної неврології, і є по-суті єдиною клінікою у світі, яка займається вивченням вегетативної нервової системи, лімфатичної системи людини ( а це приблизно 50 відсотків людського організму) та організму вцілому. Сучасна медицина пішла шляхом біохімії, а біохімічний аналіз обмежує доступ лікаря до пацієнта і не дає можливості встановити точний діагноз та призначити потрібне лікування. Ми ж пропонуємо унікальну неврологічну діагностику на рівні нервового імпульсу.

- Лікуванням яких недуг займається ваш центр?

- Ми займаємось лікуванням як запальних процесів в організмі (наприклад, гострий панкреатит виліковуємо за чотири години. У лікарні лікування триває три-чотири тижні, за час захворювання із гострої форми просто переводять у хронічну), так і трофічних захворювань, пов’язаних із серйозними змінами у структурі людини. Це, зокрема, розсіяний склероз, бічний аміотрофічний склероз, м’язова дистрофія, післяінсультні паралічі тощо. Також займаємося профілактикою вагітності: якщо жінка пройшла у нас повний курс лікування до зачаття – гарантуємо народження повністю здорової дитини. Якщо звернулася під час вагітності – дитина народиться не хворішою від матері. Потім доліковуємо.


- Проблема розсіяного склерозу у сучасному суспільстві особливо гостра…  

- Початкову форму цього захворювання має приблизно 25 відсотків населення України. Cеред молоді ситуація ще гірша – близько 40 відсотків. І більшість навіть не підозрює про те, яка загроза над нею нависла. Частішає виявлення розсіяного склерозу у дітей. У 1994 році цей показник сягав 2 двох відсотків, у 2000 - 20 відсотків. Ця статистика стосується практично всіх країн Західної Європи. 

- Чим спричинине різке збільшення випадків захворювання?
- Розсіяний склероз – це захворювання центральної вегетативної нервової системи. Його виникнення може спричинити травма, спровокована вроджена патологія. вірус, хімічне отруєння, рентгенівське або надвисоке опромінення. Проте останнім часом на перше місце виходять гормональні препарати.
- Якщо зважити на те, що гормональні препарати широко застосовують у косметології – ситуація критична…
- Чорнобильська катастрофа не спричинила в Україні збільшення випадків захворювання. У 1991 –1997 років спостерігалася навіть стійка тенденція до зниження. Швидкість розвитку захворювання різко пішла в гору після 1997 року, коли на ринок масово почала надходити продукція із вмістом гормональних препаратів. Використовувати їх у нашій країні дозволили у 1996 році. 
 Ми порівняли нашу статистику із даними інших країн Європи, і виявили, що там спостерігається така ж тенденція. Як тільки на ринку з’являлися засоби гігієни із додаванням гормональних препаратів - кількість випадків захворювання на розсіяний склероз різко зростала. У Польщі, наприклад, такий спалах стався у 1994 році. 
- Гормональні препарати спричинюють також порушення у діяльності статевої системи…
Жінки навіть і не підозрюють, що звичайна помада з гормональним складником може стати причиною порушення місячного циклу. Це ж стосується і шампунів – одна столова ложка будь-якого шампуню містить 1 міліграм такого небезпечного гормонального препарату як дексаметазон. Єдиною безпечною помадою нині може бути хіба вазелін, підфарбований кольооровими олівцями для школярів, а засобом гігієни – господарське мило виготовлене за ДСТУ до 1995 року. Результат такого засилля гормональних препаратів жахливий. Йдеться по-суті про вимирання людства.
- Ви неодноразово наголошували, що межу вимирання Україна перейшла ще 2 роки тому
- Проаналізуємо чому: жінки, народжені після 1988 року практично не здатні до репродукції. Це пов’язано з тим, що у 1970 році у СРСР дозволили застососувати гормональні препарати під час пологів. У 1988 дівчата, народжені у цей період, увійшли у дітородний вік. Їхні доньки народилися вже із серйозними змінами у статевій системі і навряд чи зможуть стати мамами. Окрім того, практично всі малюки народжені після 2003 року народились хворими на м’язову дистрофію, яка гостро виявиться до того, як вони досягнуть 16 років.
- Чи можна виправити ситуацію?
- Наш центр вже не один рік пропонує розпочати в Україні програму відновлення генофонду нації. Всі жінки, які планують народжувати дитину, повинні попередньо пройти повний курс лікування у нашому центрі. Таким чином ми зможемо зупинити народження хворих дітей і вже через п’ять років відновимо генофонд нації. Наш метод пройшов випробування часом – ми гарантуємо його стовідсоткову ефективність.? (за умови усунення шкідливих факторів втому числі гормональних компонентів іїх аналогів)
- Чому у світі і досі широко не застосовують вашої методики (і чи повідомлялм Ви МОЗ України)?
- Ми маємо учнів за кордоном, періодично на базі центру організовуємо навчання. Проте світова медицина вибрала фармакологічний шлях лікування – чого робити просто не можна. У першій половині 80-х у США вже на повну потугу працювала так звана система алгоритму: для лікування певної хвороби – певний перелік ліків. Це дуже вигідно для фармацевтичних компаній. До нас це дійшло на початку дев’яностих, вже після розпаду СРСР. Добре, що народним депутатам вистачило здорового глузду, аби не прийняти закон, який передбачав кримінальну відповідальність лікарю, який відхилився від офіційних медичних приписів. Наша клініка не працює за системою алгоритму. Наш метод гарантує здоров’я. 
Ми неодноразово звертались в МОЗ України та ставили до відома, що ми володієм методикою, що дозволяє вилікувати та ліквідувати такі захворювання як розсяний склероз та ін. Але на привеликий жаль, для МОЗ більше вигідним є не виліковувати такі захворювання, а підтримувати таких пацієнтів узалежнивши їх гормонал препаратами, що несуть лише шкоду здоровю людини і аж ніяк не зупиняють перебіг хвороби Дек&