Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Огляд та консультація >> Перебіг лікування

Як відбувається лікування у Нашому лікувальному центрі?

Лікування проводиться амбулаторно (без госпіталізації)  зі щомісячним контрольним оглядом пацієнта лікуючим лікарем, наданням консультації і рекомендацій щодо виконання протягом усього курсу регенеративного лікування. Консультування пацієнтів нашої установи здійсниться в ургентних випадках цілодобово. 

 

       Мета проведення регенеративного лікування: зупинення прогресування захворювання та регенерація (відновлення) усіх функцій органів та систем організму людини.

  1. У пацієнтів в стадії клінічної компенсації: абсолютне клінічне та анатомічне видужання, тобто повний регрес клінічної симптоматики  та підтвердження результату лікування за допомогою методів нейровізуалізації (МРТ-, КТ-, УЗД-дослідження).
    Наприклад: у пацієнтів з розсіяним склерозом, церебро-спінальною формою, клінічно спостерігаємо відновлення рухів у кінцівках, відновлення чутливості, сечовипускання, появу черевних рефлексів і т.д… та відсутність вогнищ демілієнізації під час МРТ – дослідження головного і спинного мозку, позитивна динаміка при виконанні трактографії.
  2. У пацієнтів в стадії клінічної субкомпенсації: регенерація організму людини до стадії клінічної компенсації, вилікування захворювання. Іноді вирішується питання щодо комбінованого лікування пацієнта.
  3. У пацієнтів в стадії клінічної декомпенсації: регенерація організму людини до стадії клінічної субкомпенсації або ж максимально можливий клінічний ефект та продовження тривалості життя людини. Пацієнт перебуває на комбінованому лікуванні.