Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

Приватна наукова установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "Вікторія": Програма відновлення нації

Впродовж останнього десятиріччя серед жінок фертильного віку почастішали випадки безпліддя, викиднів та народження дітей з вродженими вадами розвитку. Лікувальний центр «Вікторія» розробив програму, яка допомагає сімейним парам попереджувати і вирішувати ці проблеми та гарантує народження здорових дітей.  Вікторія Палінська президент ПНУ МЛОНЦ «Вікторія», розповіла нам про програму відновлення нації.

Що являє собою програма відновлення нації? Які заходи передбачає і які питання ставить перед собою?

Програма відновлення нації на сьогоднішній день включає в себе два основні напрямки діяльності нашої установи: це заходи, спрямовані на те, щоб діти народжувалися здоровими - лікування батьків до вагітності задля народження здорових дітей та здорового покоління (лікування запальних процесів органів тазу та трофічних змін, лікування безпліддя та інших причин виникнення безпліддя, забезпечення матково-плацентарного кровотоку вагітним жінкам та жінкам з загрозою переривання вагітності - попередження виникнення самовільних викиднів та гіпоксично-ішемічних ушкоджень плода, вроджених вад розвитку і малюкової смертності…) та заходи, спрямовані на лікування дітей з вродженими, набутими, спадковими захворюваннями (вроджені вади розвитку кістково-суглобової системи, вроджені вади серця, дихальної, травної, та центральної нервової систем – мікроцефалія, агенезії структур головного мозку і мозочка, гідроцефалія, спинно-мозкові та черепно-мозкові кили, ДЦП, м’язові дистрофії, ідіопатичні епілепсії, ателектази легень, гіпоплазії кульшових та інших суглобів, асиметрії кінцівок,  обмінні порушення та порушення ферментативної активності залоз…).

Як підпункт цієї програми існує ще програма лікування і оздоровлення дорослих людей, оскільки питання захворюваності і смертності в Україні стоїть доволі гостро і потребує корекції. Щороку в Україні помирає близько 700000 людей (дані Держстатистики). Кожен 10 українець не доживає до 35 років та кожен 4-й не доживає до 60 років. Смертність від серцево-судинних захворювань складає 64% загальної смертності, від онкологічних захворювань (1 млн. випадків щороку), далі патології шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, захворювання органів дихання, туберкульоз, патологія нервової, сечовидільної систем, та інші. За прогнозами вчених Організації об’єднаних націй через 10 років чисельність нашого населення буде  всього 36-38млн, а через 50 років взагалі прогнозують близько 12 мільйонів (це в мирний час, не враховуючи втрати під час бойових дій на сході). Наш досвід показує, що ситуація, насправді є складнішою, оскільки ми бачимо, що патології «молодіють», частота їх зростає, ступінь вираження захворювань є вищим, ніж раніше, дорога від «схильності до виникнення захворювання» до констатації факту клінічних проявів стає коротшою, ступінь «за шлакування» організму є високим, гормональними препаратами в тому числі (за рахунок засобів гігієни найчастіше), компенсаторні можливості організму зачасту знижені або на піку активності – ми і не лише ми поступово стаємо слабшими, однозначно. Ми думаємо, що показники захворюваності і смертності можуть зростати швидше, якщо не «давати цьому раду», тому і створюємо дані програми. Чи можна вилікувати вищенаведені захворювання? – Можна!

Отже, безпліддя. Ним страждає кожна 5 родина в Україні, ендометріоз  як причина виникнення складає 40% випадків. Самовільні викидні зустрічаються у 17% бажаних вагітностей, 11,3% складають вроджені вади розвитку, що виникають внаслідок гіпоксично-ішемічного ушкодження плода в період вагітності та займають 2-ге місце серед причин перинатальної смертності немовлят. 50 - 80% складає сьогодні неонатальна смертність немовлят (в терміні до 28 діб життя), 40% - рання неонатальна смертність (в терміні до 7 діб життя),  інтранатальна смертність немовлят (період від регулярних пологових переймів до перев'язки пуповини) – 20%; антенатальна смертністьнемовлят (вiд моменту заплiднення яйцеклiтини до початку пологів) – 20%. Вищенаведені показники і є причиною створення даної програми.

                   Кому найбільше необхідна дана програма?

 Враховуючи те, що Дана програма дозволяє вилікувати безпліддя, забезпечити народження здорових дітей, навіть більше, попередити виникнення вищевказаних захворювань, патологічних станів і суттєво змінити (знизити) усі вищевказані показники, вона показана усім. 

Молодим людям (дівчатам, жінкам, чоловікам), подружнім парам, які планують чи уже створити сім’ю і хочуть народити здорових дітей; подружнім парам з відсутністю дітей протягом року сімейного життя. Дана програма потрібна дівчатам та жінкам з порушенням менструального циклу; жінкам з викиднем в анамнезі - самовільним чи штучним перериванням вагітності, жінка, діти яких народжені з гіпоксично-ішемічним ушкодженням плода (мікроцефалія, ДЦП, вроджені вади серця та інших органів) та інтелектуальними вадами для попередження виникнення їх під час наступної вагітності, жінкам фертильного віку з запальними захворюваннями органів тазу, жінкам фертильного віку з іншими захворюваннями органів тазу, вагітним жінкам з загрозою переривання вагітності, вагітним жінкам з нормальним перебігом вагітності та молодим дівчатам і жінкам плідного віку ще до вагітності. Чоловікам з діагнозом безпліддя та захворюваннями статевої системи, що призводить до безпліддя (варикозне розширення вен статевих органів, запальні інфекційні та неінфекційні захворювання органів тазу та ін.). Дітям народженим з вродженими вадами розвитку (гамето-, бласто-, ембріо- та фетопатіями) та здоровим дітям. Чоловікам і жінкам з захворюваннями органів серцево-судинної системи, патологією шлунково-кишкового тракту, цукровим діабетом, захворюваннями органів дихання, туберкульозом, патологією нервової, сечовидільної систем,  онкологічними та іншими захворюваннями, які планують народження дітей.

              Скільки потрібно часу, щоб підготуватись до вагітності за вашою програмою?

Якщо причиною безпліддя є запальні захворювання органів тазу, що складає близько 45% випадків серед причин безпліддя у жінок, то нам достатньо 2-6 місяців регенеративного лікування задля досягнення поставленої мети – вилікування даного хронічного запального процесу, відновлення трофіки тканин органів тазу, їх функціонування та вагітності. Для  здорових молодих людей час підготування до вагітності складає - 4 години, іноді до 48 годин. Загальне оздоровлення організму дорослих займає від 4 годин до 6-7 діб. Ми говоримо про ці терміни, звичайно, у людей, які жодного разу у своєму житті не приймали гормональних препаратів, в тому числі гормональних контрацептивів. Лікування вроджених вад розвитку займає довше часу, оскільки це процес формування організму, точніше доформування організму дитини. Лікування захворювань диктується ступенем дегенеративних змін і відповідною затратою часу – 6 міс – 1 рік лікування. Кожна патологія має свої особливості і час лікування може коливатися.

                 Чи є в вашій практиці випадки виліковування безпліддя? Скільки часу це зайняло?

       У нашій установі це не випадки, це відпрацьована система. Ми зараз не говоримо про безпліддя, зумовлене анатомічною аномалією розвитку чи анатомічними дефектами органів тазу. Час лікування безпліддя залежить від причини виникнення його, тривалості захворювання, виконаної терапії, застосування чи не застосування гормональних препаратів, використанням чи невикористанням гормональних контрацептивів, тривалості їх застосування та ступеня компенсаторних можливостей організму. Якщо причиною безпліддя є трубно-перитонеальні та ендокринні порушення – час лікування складе 2-6 місяців - рік (окрім спадкових синдромів – 3-5 років регенеративного лікування). Імунологічне безпліддя потребує більше часу. Один з останніх клінічних випадків – жінка 40 років, відсутність вагітності протягом року подружнього життя, полікістозне пораження ячників. Стан після самовільного викидня на момент поступлення. 1,5 місяці регенеративного лікування. Народився здоровий хлопчик, вага 3300, довжина тіла 50 см.

                 Чи дійсно аборти підвищують ризик безпліддя? Що робити жінці, яка хоче мати дитину, але раніше виконала аборт?

Так. Механічна травматизація ендометрію та глибших шарів матки порушує цілісність даних структур і може утруднювати фіксацію плідного яйця до стінки матки під час наступної вагітності – це загрожує самовільним викиднем чи виникненням гіпоксично-ішемічного ушкодження плода – патологічним перебігом вагітності.

Що стосується жінок з штучним перериванням вагітності в анамнезі, 2 місячний курс регенеративного лікування і лише після відновлення трофіки тканин стінки матки планувати вагітність. Цим жінкам також буде виконано контроль та підтримку вагітності та пологів.

           Як ви ставитесь до гормональних контрацептивів? Яку небезпеку вони криють у собі? Чи можна очистити організм від цих препаратів (і скільки часу це займе)?

Не можемо відноситися до них позитивно. Так, для людей це зручно, однак, для організму шкідливо. Очистити організм від цих препаратів можна і відновити функціонування органів і тканин теж можна, але це 1,5-3 років життя. Щодо впливу гормональних контрацептивів на організм людини - ми плануємо ще одну публікцію, де буде приділена увага цьому питанню детально.

               Чи можуть батьки з хронічними хворобами/вродженими вадами розвитку народити здорових дітей?

Після проведення регенеративного лікування у нашій установі – так. В підтвердження моїх слів наведу приклад регенеративного лікування жінки у віці 40 років, в анамнезі якої було 5 вагітностей, 3 самовільних викидні, двоє пологів, одні з яких – народжена дитина з діагнозом: вроджена вада розвитку, дизрафізм, спинно-мозкова грижа, гідроцефалія, ДЦП. Після проведеного регенеративного лікування народила абсолютно здорового хлопчика (з дозволу батьків наводимо фото хлопчика), що не лише відповідає розвитку своїх ровесників, а й випереджає їх (дана дитина почала тримати голівку у 2 місяці та вже в 6 місяців твердо стояла на ніжкахі пробував робити перші кроки).

Що стосується батьків з вродженими вадами та народження ними здорових дітей - тут потрібна конкретизація.  Якщо мова йде про ДЦП, то так. Однак, повинна сказати, що спершу проведення регенеративного лікування батьків з вродженими вадами, а потім вирішення питання щодо народження дітей. 

                Яким чином програма допомагає полегшити саму вагітність і пологи?

Забезпечує фізіологічний перебіг вагітності і пологів, хорошу пологову діяльність - скоротливу здатність матки, відсутність пологових розривів та потреби в епізіотомії... Даний метод регенеративного лікування допомагає також попередити виникнення ускладнень в післяпологовому періоді, таких як маткові кровотечі у випадку гіпотонії матки, наприклад. У наших пацієнтів практично відсутні прояви ранніх і пізніх гестозів (токсикозу), вони не відчувають абсолютно ніякого дискомфорту під час вагітності, а отримують задоволення від свого стану – фізичне та психологічне благополуччя.  У випадку патологічного перебігу вагітності, а саме: поява болю в низу живота чи кров’янистих виділень, ми можемо в межах 4 годин подолати ці симпоми та зберегти вагітність. Лікування ГРВІ під час вагітності займає 24-48 годин без наслідків для матері і плода. 

                         Чи ваш лікувальний центр має свої пологові центри? Чи плануєте їх відкривати?

           Так, ми планували відкрити приватний пологовий будинок з якісною кваліфікованою допомогою, аналогів якому не було б у світі і зроблено для цього було чимало - виконано багато робіт, вкладено кошти, проведено навчальні курси персоналу, однак, в силу певних обставин, пологовий будинок не працює до сих пір. Це питання ще потребує вирішення. Покищо ми працюємо в амбулаторному порядку і забезпечуємо підготовку до вагітності, період  вагітності і пологів в такому режимі.


Статтю підготувала:

Ангеліна Копач