Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

Лікувальний центр "Вікторія": клінічні приклади вилікуваних розсіяного склерозу та епілепсії

Лікувальний центр  "Вікторія": клінічні приклади вилікуваних розсіяного склерозу та епілепсії.

Розсіяний склероз  є одною з основних причин стійкої інвалідизації людей молодого працездатного віку. Епілепсія - захворювання, яким хворіє 85% населення земної кулі, характеризується приступною активністю, потребує постійного прийому проти судомної терапії, оперативних втручань та ризику виникнення епілептичного статусу, що в 7% випадків закінчується летально. Обидві складні патології, що вважаються невиліковними як в Україні, так і в світі вцілому. Досягнення тривалої ремісії, на фоні вживання медикаментозної терапії - це максимум, що можуть бажати люди з даними захворюваннями. Чи можна вилікувати ці складні недуги? Обговорити цю проблему я запросила президента Приватної наукової установи Міжнародного лікувально-оздоровчо-навчального центру «ВІКТОРІЯ», лікаря-невролога та нейрохірурга Палінську Вікторію Ігорівну.

Пані Вікторія: На сьогоднішній день ми можемо твердо сказати, що ці захворювання можна вилікувати. Дозволяють нам це зробити 35 років практики в лікуванні даних захворювань і результати, які ми також готові Вам показати.

Кореспондент: Пані Вікторія запросила до нашої розмови кількох пацієнтів лікувального центру «ВІКТОРІЯ» і попросила розповісти про те, що їх привело  сюди. Пане Романе, розкажіть, будь ласка, з якою проблемою Ви прийшли у  лікувальний центр «ВІКТОРІЯ»?

Пан Роман: Коли я навчався у 6-му класі (зараз мені 40 років) мені поставили діагноз розсіяний склероз. З того часу, я, неодноразово, проходив курси лікування у неврологічних відділеннях різних лікувальних закладів.

Кореспондент: Яким був результат лікування?

Пан Роман: Відверто кажучи – ніяким. Мене запевнили у тому, що хвороба невиліковна, а мій стан буде поступово погіршуватись. На жаль, так і сталось.

Кореспондент: Але сьогодні, наскільки, я розумію, Ви цілком здорова людина. Розкажіть, що трапилось?

Пан Роман:Три роки тому, моя дружина дізналась про існування лікувального центру «ВІКТОРІЯ» і ми звернулись туди за консультацією. Після огляду лікаря нас запевнили, що мій стан можна покращити, пройшовши курс регенеративного лікування. Я, справді, почувався дуже погано, а тому відразу погодився.

Кореспондент: І якими були результати лікування?

Пан Роман: На сьогоднішній день я повністю здоровий, легко переношу фізичні навантаження, працюю і, загалом, веду повноцінний спосіб життя.

Кореспондент: Чи виникає у Вас потреба і надалі звертатись у лікувальний центр?

Пан Роман: Час від часу я відвідую свого лікаря, щоб слідкувати за динамікою стану здоров’я та не допустити  рецидиву хвороби. У той час, як медицина винесла мені «вирок», фахівцям лікувального центру «ВІКТОРІЯ» вдалось повернути мені можливість повноцінно насолоджуватись життям. За що, я їм щиро вдячний!

Кореспондент: Пане Романе, бажаю Вам доброго здоров’я та здійснення усіх сподівань. Пані Тетяно, знаю, що Ви лікували у центрі свою донечку, розкажіть, будь ласка, що трапилось з нею?

Пані Тетяна: До трьох років моя донечка була повністю здоровою, проте, у три рочки вона підхопила, ймовірно, вірусну інфекцію. Педіарт призначила курс антибіотиків, і тут почалось щось жахливе. Відразу після першого уколу з дитиною почали відбуватись неймовірні речі. Донечка заціпеніла, губи стали сині, погляд зосереджений в одній точці і, загалом, дитина ні на що не реагувала. Незважаючи на те, що ми постійно лікували дитину у неврологічному відділенні дитячої лікарні, стан дитини з кожним днем погіршувався. На жаль, лікування спричинило зворотній ефект і дитина стала інвалідом…

Кореспондент: Пані Тетяно, розкажіть, що допомогло Вашій донечці?

Пані Тетяна: Наші друзі порадили звернутись у ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ». Після огляду, лікар Палінський І.З. дав нам надію на одужання. Ми розуміли, що це не може статись раптово, бо стан дитини, справді, був критичним (важка форма епілепсії). Нам призначили курс регенеративного лікування. Спершу, потрібно було очистити організм дитини від гормонів, оскільки, нас буквально «посадили» на Дексаметазон та хімічні медикаменти.

Кореспондент: Яким був результат лікування у ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ»?

Пані Тетяна: Вже протягом першого року лікування стан дитини суттєво покращився, але рецидиви, на жаль, ще траплялися. Наш лікар був готовий прийти на допомогу у будь-який час, протягом цілої доби ми були на телефонному зв’язку. Через 3,5 роки від початку лікування ми досягли результату.

Кореспондент:Як зараз почувається Ваша дитина?

Пані Тетяна: На сьогоднішній день, моя донечка повністю здорова, а дільничий лікар вражений результатами лікування. Прогнози лікарів щодо погіршення стану здоров’я дитини не справдилися (втрата мови, розумова відсталість та ін.). Донечка – повністю розвинена і розумна дівчинка, успішно навчається у школі, діагноз та статус «інвалід дитинства» зняті. 

Кореспондент:Пані Тетяно, як часто Ви проходите курс лікування?

Пані Тетяна:Зараз вже немає необхідності проходити лікування, але час від часу ми приходимо на консультацію до лікаря, щоб спостерігати за розвитком та загальним станом здоров’я дитини.

Кореспондент:Що Ви можете порадити батькам, дітям котрих ставлять невиліковні діагнози?

Пані Тетяна: В першу чергу не опускати рук, молитися та шукати кваліфікованих лікарів. Завдяки фахівцям лікувального центру «ВІКТОРІЯ», я знову щаслива мама, у котрої росте здорова дитина! Я переконалася, що немає невиліковних хвороб. 

Кореспондент: Пані Тетяно, бажаю Вашій донечці міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Пані пані Тетяно, пане Романе щиро дякую Вам за нашу розмову.

Кореспондент: Пані Вікторіє, розкажіть, будь ласка, як Вам вдалося досягнути цих результатів і які ще захворювання можна вилікувати?

 Пані Вікторія: Один з основних методів, котрі практикують у Вашому центрі – це спосіб регенеративне лікування організму людини за методом Палінського І.З. Даний спосіб лікування дозволяє відновити будь-яку уражену, ушкоджену тканину в організмі людини. У випадку розсіяного склерозу – це мієлінова оболонка провідних шляхів, де виник процес демієлінізації, у випадку епілепсії – це нейрони головного мозку, мембрана яких є деполяризована та нейрони головного мозку ушкоджені. Доречі, вищенаведений клінічний приклад є підтвердженням того, що нейрони головного мозку все-таки відновлюються.

Також, потрібно сказати, що показувати результати лікування завжди є легко і приємно, однак дорога до цього є далеко непростою і потребує зусиль не лише зі сторони лікаря, а й зі сторони пацієнта.   

Завдання фізіологічного регенеративного лікування – зупинити розвиток захворювання та розпочати зворотній відновний процес.

Даний спосіб лікування дозволяє також вилікувати усі гострі запальні процеси, завдяки протизапальній дії, та хронічні дегенеративні зміни органів та систем в організмі людини. Це гострий та хронічний гастрит, панкреатит, ентероколіт, гепатит, пієлонефрит, гломерулонефрит, артрит різного ґенезу і т.д. Вилікувати ці захворювання можна в максимально короткі терміни до 4 годин у випадку гострого запального процесу і  до 2 місяців у випадку хронічного запального процесу. Більш виражені дегенеративні зміни – коксартроз, ендометріоз, потребуєть трохи довшого часу. Даний спосіб регенеративного лікування дозволяє також вилікувати дитячий церебральний параліч, полінейропатії різного ґенезу, радикуліти, м’язову дистрофію та інші неврологічні захворювання. Лікування ГРВІ та інших респіраторних інфекцій займає всього 12-48 (не 7 днів) годин і результат гарантує відсутність фіброзних змін в органах дихання і відсутність хронізації процесу.Також розуміємо, що враховується час звернення пацієнта до лікаря та вираженість клінічних проявів. Лікування травматичних ушкоджень кінцівок – переломів без зміщення після проведення гіпсової іммобілізації потребує всього 7- максимум 10 днів, якщо  у пацієнта мають місце супутні системні запальні захворювання кісткової тканин (ревматизм) чи інші патології, які можуть потребувати додаткового часу і лікування. Збройні поранення і інфіковані рани потребують звичайно теж довшого часу лікування і більшого об’єму роботи. Наш лікувальний центр займається підготовкою пацієнтів до оперативних втручань, особливо це стосується трансплантології, з метою попередження відторгнення трансплантатів. Ми також проводимо післяопераційну реабілітацію хворих в амбулаторному порядку, з метою попередження виникнення ранніх та пізніх післяопераційних ускладнень. Маємо досвід лікування цукрового діабету у дорослих та дітей, онкологічних захворювань в різних стадіях компенсації. Особливу увагу ми приділяємо проведенню превентативного регенеративного лікування молодих дівчат фертильного віку, з метою попередження виникнення вроджених вад розвитку у дітей та народження здорового покоління. Ми займаємося «зберіганням» вагітності та готуємо жінок до пологів, з метою забезпечення фізіологічного перебігу вагітності та пологів і попередження виникнення ускладнень в пологовому та післяпологовому періодах (маткових кровотеч і т.д.). Більш детальну інформацію про терміни лікування можна дізнатись на нашому сайті (www.lonc-victoria.com.ua).

Перевагою лікування є те, що лікування відбувається в амбулаторному порядку під систематичним цілодобовим контролем лікуючого лікаря. Відсутність медикаментозної терапії за критеріями підбору і розумний підхід до застосування медикаментозної терапії плюс застосування регенеративного лікування при важких, наприклад септичних станах пацієнтів дозволяє швидко забезпечити необхідний результат і практично «звести до нуля» наслідки вживаних препаратів. Також ми займаємося загальним оздоровлення людей, які важко фізично працюють, дітей, що часто хворіють вірусними інфекціями та просто бажаючих бути здоровим. Хочеться, щоб люди памятали, що вони не повинні «жити на ліках».

Програма відновлення нації, де значна увага приділяється лікуванню безпліддя, народженню здорових дітей та попередження виникнення вроджених вад давно функціонує у нас і якщо нам вдасться забезпечити фінансування її, то можливо, для багатьох людей вона буде безкоштовною (про це інформація буде розміщена на нашому сайті).

Кореспондент: Відомо, що Ви категорично проти використання гормональних препаратів. Які підстави існують для цього?

Пані Вікторія: Прийом гормональних препаратів (разовий чи тривалий) гальмує регенеративні процеси в організмі та несе за собою негативний вплив на організм людини у вигляді пригнічення компенсаторних можливостей організму і розвитку побічних явищ таких як імунодепресія, артеріальна недостатність, гіпертонічна хвороба, м’язова дистрофія, порушення менструального циклу у жінок з розвитком безпліддя, стероїдний цукровий діабет, епілептиформні судоми, психічні розлади і т.д.

На жаль, гормональні препарати активно почали використовуватись у більшості засобів гігієни в Україні з 1997 року, що свідчить про масове вживання їх, як дорослими, так і дітьми. Це один з важливих причинних факторів чому ми стаємо слабшими і чому в Україні такі високі показники захворюваності та смертності (700 000 чоловік щороку). Цю проблему ми плануємо розглянути у наступній нашій публікації.

Кореспондент: Пані Вікторіє, дякую Вам за розмову.