Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Захворювання і результати >> Клінічні приклади

Регенеративне лікування туберозного склерозу з симптоматичною епілепсією

Пацієнтка Р., 2008 року народження, проходила регенеративний курс лікування згідно «Протоколу надання медичної допомоги хворим з туберозним склерозом №V-18.10.6.2/13–Q85.1у Приватній науковій установі Міжнародному Лікувально-оздоровчо-навчальному центрі «Вікторія» з діагнозом: Туберозний склероз, симптоматична епілепсія з розвитком парціальних судомних нападів з 05.04.2010 до 05.10.2011р.

Мати дитини висловлювала скарги на виникнення судомного нападу у вигляді приступоподібного посмикування рук без втратою свідомості та вторинної генералізації, що тривав до кількох секунд та спостерігався 1 раз за життя.

Анамнез захворювання: зі слів матері дитини, дані скарги виникли близько місяця тому. З даного приводу мати з дитиною звернулися до дитячого невролога за місцем проживання, ним були скеровані до лікарні «ОХМАДИТ» м. Львів, де було встановлено діагноз Туберозний склероз,судомний синдром. Протисудомна терапія не призначалася. Пацієнтка звернулася до Приватної наукової установи Міжнародного Лікувально-оздоровчо-навчального центру «Вікторія».

Загальний стан дитини задовільний. Підвищеної вгодованості. Шкірні покриви та слизові оболонки звичного кольору. Психо-емоційний розвиток не порушений та відповідає віку дитини. Лімфатичні вузли не збільшені, не болючі під час пальпації. Розвиток скелету – патології не виявлено. Аускультативно над легенями: вислуховується везикулярне дихання, хрипи відсутні. Частота дихальних рухів-16 на хвилину. Аускультації серця: тони серця звучні, ритмічні, патологічних шумів не вислуховується. АТ: 110/60 мм.рт.ст. Живіт м’який не болючий під час пальпації. Симптоми подразнення очеревини відсутні. Симптома Пастернацького – негативний. Добовий діурез достатній.

Неврологічний статус: свідомість ясна, орієнтація в часі та просторі збережена. Дитина спокійна, концентрує увагу та відповідає на запитання. Зіниці симетричні, реакція на світло збережена. Рухи очних яблук збережені в повному об’ємі, горизонтальний ністагм не визначається. Носо-губні складки симетричні, язик по середній лінії. Мова, ковтання, фонація не порушені, відповідають віку. Сухожилкові незначно підвищені та черевні рефлекси симетричні, не підвищені, патологічних рефлексів не виявлено. Об‘єм рухів в кінцівках збережений, м‘язова сила в кінцівках – 5 балів, тонус м’язів достатній. Координторні проби виконує. Поза Ромберга стійка. Менінгеальні знаки відсутні. Функція органів тазу не порушена.

МРТ-дослідження головного мозку (03.03.2010р.): субепендимальні вузли в кількості 2.

ЕЕГ (03.03.2010р.): патологічна дельта активність в лобній області, без ознак генералізації з ознаками.

З урахуванням скарг матері дитини, клініко-анамнестичних даних та даних додаткових методів дослідження пацієнтці було розпочато регенеративний курс лікування.

Після початку регенеративного курсулікування відразу судомних нападів не визначалося та до завершення курсу лікування їх не було. ЕЕГ-контроль через 6 місяців – позитивна динаміка у вигляді відсутності патологічної електричної активності мозку. Даних за патологічні вогнища немає. По завершенні курсу лікування проводилося ще динамічне спостереження один раз на рік протягом 4 років – судомні напади не спостерігаються, ЕЕГ-контроль – без патологічних змін. Лікування проводилося без застосування медикаментозної терапії.


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Інформація надана за згодою батьків