Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

Прорив у медицині: лікуючи невиліковне

Лікувальний центр  «Вікторія» вже  протягом тридцяти п’яти років успішно лікує такі складні захворювання, як ДЦП, розсіяний склероз, епілепсія, цукровий діабет, цироз печінки. Ми поспілкувались  з Вікторією Палінською, виконавчим директором з міжнародних комунікацій та одним з головних лікарів центру.

В чому полягає ваша методика?

Методика регенеративного лікування полягає в застосуванні статичного магнітного поля транскраніально на певні ділянки головного і спинного мозку та за потребою додатково в іншій локалізації протягом певного часу доби з метою забезпечення повного системного регенеративного процесу в організму людини (дорослих та дітей), без ятрогенного (шкідливого) впливу на нього, відсутністю побічних явищ з забезпеченням вилікування гострих, хронічних запальних процесів та дегенеративних змін  усіх органів та систем і відповідно відновлення їх анатомічної цілісності та функціонування.  Зробити організм здоровим – це мета нашого лікування.

Які захворювання допомагає лікувати ваш метод? Які невиліковні хвороби вам вдавалось вилікувати?

Даний спосіб регенеративного лікування дозволяє забезпечити вилікування таких захворювань як: алергічний риніт, алергози у дітей, аутизм, бічний аміотрофічний склероз, бронхіальна астма, бронхіт гострий та хронічний, гангренозне ураження кінцівок, гастрит хронічний та гострий, гостра ниркова недостатність, гострий розсіяний енцефаломієліт гострі респіраторні вірусні захворювання, дисциркуляторна енцефалопатія, дитячий церебральний параліч, дитячі інфекційні захворювання, дифузний токсичний зоб, ентероколіт, епілепсія, енцефаліт, ішемічний та геморагічний інсульт лімфостаз, м'язова дистрофія, менінгіт, мігрені, невралгія трійчастого нерва, неспецифічний виразковий коліту, оклюзійно-стенотичні захворюваннямагістральних судин, онкологічні захворювання, опікова хвороба, панкреатит, пептичної виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, переломи кінцівок та кісток тазу, підготування до оперативних втручань та трансплантації органів, пневмонія, полінейропатії, псоріаз, радикуліт, ревматична хвороба, розсіяний склероз, системний червоний вовчак, СНІД, стан після оперативних втручань, токсичний гепатит, тонзиліт, транзиторна ішемічна атака, тромбоцитопенічна пурпура, туберкульоз кісток, туберкульоз легень, холецистит, хронічна ниркова недостатність, хронічні гепатити, цироз печінки, цукровий діабет I типу та II типу та інші...

Маємо право говорити, що невиліковних хвороб не буває. Питання в тому, скільки на це потрібно затратити часу. Із складних захворювань нам вдалось подолати такі захворювання як епілепсія, розсіяний склероз, дитячий церебральний параліч, цукровий діабет, доброякісні новоутворення (пухлини) органів тазу. Яскравий прикладз практики - фіброміома матки розміром 23 см – 1,5 року лікування – поступове зменшення в розмірах до повного вилікування. Цій пацієнтці проводилося лікування під контролем Ігоря Зеноновича. Усе це реальні випадки з життя нашої установи. Якщо поставити  завдання привести організм від патології до норми – це зробити можна. Бувають умови, в яких хворобу вилікувати неможливо, томущо не вистачає часу – це спостерігається при пізньому зверненні пацієнта за допомогою, також важливим фактором є виконане попередньо лікування та ступінь компенсації організму.

Ігор Зенонович – це ваш батько?

Так, він являється автором методики регенеративного лікування, застосовував і розробляв її протягом тридцяти пяти років.

А що наштовхнуло Ігоря Зеноновича прийти до даного способу регенеративного лікування?

Навчання, спостереження, мислення, ідея, трохи обставини та життя.  Перед початком роботи була поставлена мета – ідеально здорова людина. Потім пошук методів, що могли би допомогти досягнути мети. Фармакологічні засоби лікування відразу було відставлено в сторону, оскільки кожен з них окрім лікувального ефекту здійснює і ятрогенний вплив на організм людини, з певним ступенем зашлакування організму та можливістю виникнення/розвитку побічних явищ). Обрано було застосовувати статичне магнітне поле, оскільки воно по своїй суті не додається (на відміну від електричного чи змінного статичного) і не накопичується в організмі і при грамотному застосуванні здійснює вплив, що дозволяє досягнути поставленої мети.

Невже дійсно можливо вилікувати ДЦП?

Так. Дитячий церебральний параліч можна вилікувати та забезпечити нормальний розвиток дитині. Із тих пацієнтів, хто почав і завершив лікування не було жодного випадку не виліковування. Один з випадків - пацієнт, віком 3 років, ДЦП, тетраплегічна форма, страбізм, порушення розумового розвитку, асиметрія нижніх кінцівок - 6 см. Лікування даного пацієнта забрало 3,5 роки до повного відновлення неврологічного дефіциту та симетрії нижніх кінцівок. Це громадянин іншої країни, зараз цьому хлопцю 21 рік, навчається в університеті – абсолютно здорова людина. Це те, чого не можна зробити в умовах звичайної реабілітації, або навіть застосовуючи стимуляцію препаратами і вітамінами. Інший випадок – в Україні – пацієнт 3-х років ДЦП, тетраплегічна форма, сповільнений розумовий розвиток, порушення ходи, порушення ковтання. Зараз перебуває в процесі лікування протягом 2 місяців – дитина почала стояти на стопах, ковтання відновилася вже на 1 місяці лікування. Ця дитина буде здоровою. У цієї дитини в майбутньому будуть здорові діти.

Які питання на даний момент ставить перед собою ваша установа?

Це питання створення здорової нації. Досвід  системних «Сімейних оглядів» та спостереження за родинами в динаміці показує, що всі захворювання, які є у матері, однозначно є у дитини – лікуємо матерів – через кілька років за допомогою звертаються їхні діти з захворюваннями до яких у них була схильність та ще з додатково набутими захворюваннями найчастіше гострими запальними захворюваннями внутрішніх органів, як наслідок  вживання консервантів в продуктах харчування, частими ГРВІ з відповідними наслідками та ускладненнями, іншими імунодефіцитними станами – алергічними реакціями. Окрім інших чинників, гормональні препарати в засобах гігієни протягом уже 20 років роблять нас слабшими. Термін лікування дітей та дорослих в наш час стає довшим.

В нашій Науковій установі існує програма «Відновлення нації», мета якої – лікувати жінок фертильного віку чи обох майбутніх батьків задля народження здорових дітей. Це програма проведення «Регенеративного лікування з превентативною метою - попередити захворювання, щоб не лікувати». Завданням даної програми є попередження виникнення самовільних викиднів, гіпоксично - ішемічного ушкодження плода та симптоматичної епілепсії, як наслідок в тому числі; відсутність випадків перинатальної та неонатальної смертності малюків, попередження виникнення вроджених вад розвитку у дітей.

Програма загального щорічного оздоровлення організму дорослих та дітей – для активізації роботи імунної системи, попередження виникнення імунодепресії та зниження захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями та іншими інфекційними захворюваннями – центральної нервової системи в тому числі. Пацієнти не потребуватимуть вакцинації, що дозволить уникнути багатьох проблем, повязаних з нею в тому числі. Більш детально можна дізнатися на нашому сайті.

Деякі хвороби, які ви лікуєте, такі як РС, лікуються як раз за допомогою гормональних препаратів. Чому так відбувається? Виходить, вони, все ж, допомагають…

Зі сторони клінічного ефекту - допомагають спершу на якийсь період часу. Важливу роль в цьому відіграє перебіг захворювання, кількість супутніх хвороб та стан компенсації організму. Окрім цього, з  часом, на фоні вживаної гормонотерапії виникають додаткові супутні захворювання – остеопороз, гіпертонічна хвороба, імунодепресія та імунодефіцитні стани, м’язові дистрофії, у жінок, молодих дівчат – порушення менструального циклу, безпліддя, гірсутизм, психічні розлади, депресії (більше можна прочитати у фармакологічних довідниках). З того що не написано в підручниках і видно клінічно в процесі лікування – ступінь зашлакування організму, накопичення його в організмі (клінічно це проявляється вираженим інтоксикаційним синдромом в процесі регенерації – чого ми не спостерігаємо у пацієнтів при вперше виявленому розсіяному склерозі не лікованому гормональними препаратами), гормональні препарати призводять до пригнічення компенсаторних можливостей організму, викликають гостру артеріальну, венозну, лімфатичну недостатність з подальшими наслідками. Таких пацієнтів регенерувати, заставити організм працювати важче,  значно важче і триваліше – час лікування подовжується на 3-5 років. Ми боремося не лише з захворюванням, але й з наслідками вживаних препаратів, інтоксикаційним синдромом, відновленням функцій органів і систем.  

 Якщо виходити з позиції «ідеально здорова людина» чи «здорова людина», чи «лікування захворювання»  в питанні застосування гормональних препаратів у лікуванні розсіяного склерозу чи інших захворювань – це не так. Лікування одного захворювання призводить до дисфункції інших органів і систем, дегенеративних змін в них та додаткового «букету хвороб» - це більш точна характеристика застосування гормональних препаратів.

А чому після гормонального лікування людям стає легше?

Література пише, що застосування гормонотерапії, а саме: пуль-терапії метилпреднізолону в момент загострення захворювання він здійснює протизапальний та протинабряковий ефект, пригнічує продукцію антитіл, нормалізує функцію нейронів головного мозку в незміненій білій речовині, нормалізує роботу гематоенцефалічного бар’єру, тим самим дозволяє досягнути бажаного клінічного ефекту – сповільнення прогресування захворювання, зменшення частоти загострень, нівелювання симптомів демієлінізації, уповільнення темпів формування інвалідизації.  

Ваша методика дозволяє виліковувати захворювання, які не лікуються звичними методами. Чи повідомляли ви вищу наукову медичну спільноту про своє відкриття?

Звичайно. Це і звернення в державні установи,  виступи на конференціях та з’їздах Ігора Зеноновича. З останніх: доповідь на кафедрі неврології ЛНМУ ім.Д.Галицького – щодо повного виліковування розсіяного склерозу, доповідь на з’їзді ендокринологів  - щодо лікування цукрового діабету, доповідь в Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України – щодо лікування онкологічних захворювань – отримав позитивну рецензію  і т.д. Також роки праці та співпраці батька за кордоном – теж  дали свої результати. Зараз також проводиться робота з приводу інформування в тому числі світових лікувальних та наукових установ – ми працюємо в цьому напрямку. Наша мета підготування кадрів, що будуть готові стати до роботи – компетентно, кваліфіковано, результативно, незалежно в якій країні вони працюватимуть.

Чому на державному рівні ми не бачимо впровадження вашої методики?

Застосування нашого лікування потребує суттєвої перепідготовки кадрів. Адже для роботи за нашою методикою необхідно не лише добре знати роботу всього організму, розуміти фізіологічні процеси, які в ньому відбуваються, а й уміти ними управляти вчасно, там де потрібно і коли потрібно. В Ігоря Зеноновича було багато учнів, в тому числі за кордоном, які зараз працюють самостійно за нашою методикою. До речі, в їхній практиці, за нашою методикою, є повне вилікування синдрому Дауна. На це пішло 7 років. Також маємо практику виліковування аутизму у дітей.

У нас існують курси післядипломної підготовки лікарів в Україні  з подальшим працевлаштуванням у нашому центрі – курс лекцій – 90 годин, але необхідно 3 роки практики, щоб людина ввійшла в ритм та була готова працювати самостійно. Зараз запроваджуємо курси лекцій для студентів, які навчаються в медичних вузах як додатковий курс.

Які у вас зараз плани розвитку ЛОНЦ вікторія і якими дослідженнями ви зараз займаєтесь?

Наш наступний етап – вилікування онкологічних захворювань злоякісного походження. Наше завдання – створити заклад, який буде надавати ще й за потреби додаткову хірургічну допомогу при лікуванні даних захворювань. На це потрібно час, додаткове фінансування, інвестиції. Після операційного втручання треба буде лікувати пацієнтів від побічних дій самої операції і введених препаратів, але це дозволить вилікувати злоякісні пухлини. Програма превентативного лікування забезпечить зниження частоти виникнення даних захворювань.

Що ви можете порадити нашим читачам?

Берегти себе, не шкодити собі і своєму організму, своєчасно звертатися за допомогою, за потреби і бути здоровими.

Копач Ангелина

0955699412

Angelina.Kopach@gmail.com