Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Статті

DETERMINATION OF DEPENDENCE OF LEVEL OF GLUCOSE OF BLOOD FROM THE LEVEL OF GLUCOSE OF LYMPH

IZPALINSKIY


ВИЗНАЧЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ КРОВІ ВІД
РІВНЯ ГЛЮКОЗИ лімфи


Діагностика цукрового діабету на сучасному етапі використовує кров і тест-систему аналізів аналізів крові в виняткових випадках (glyukozovannyy гемоглобін, # -peptid ...). У будь-якому дослідженні крові або testsisteme з не передбачено кількості відбору інсуліну, наявності або відсутності його, знято в крові, ні в одному дослідженні або testsisteme не передбачено і безконтрольно , скільки інсуліну по виготовлено з aits Langengarsa ,
Метою цієї праці є визначення рівня глюкози в лімфі, отримали від між клітинним простором підшкірної целюлози повітряної поверхні стопи при відсутності цукрового діабету і визначення залежності рівня глюкози в крові від рівня глюкози в лімфи. Це був призвело до в результаті експерименту, що рівень глюкози в крові є залежність від рівня глюкози в лімфі і не може рости, якщо рівень глюкози в лімфі не більш приблизно 6 ммоль / л. Індекс рівня глюкози лімфи, з достовірністю 99,99% може характеризувати стан хворого по відношенню до хвороби цукрового діабету. Це новітній підхід до діагностики цукрового діабету з використанням новітніх напрямків медичної науки вегетативної неврології та limfology. Рівень глюкози лімфи є дуже суттєвим і надійним діагностичним показником для визначення діагнозу цукрового діабету, визначення схильності пацієнта до хвороби цукрового діабету, так як цей показник завжди випереджало підвищення рівня глюкози в крові. Підвищення рівня глюкози лімфи в 99.99% випадків вказує на загрозу збільшення або підвищення рівня глюкози в крові, а також про відповідальність до захворювання на цукровий діабет і ранньої діагностики захворювання. Рівень глюкози лімфи здорової людини дорівнює 0,00 ммоль / л.

Визначення рівня глюкози лімфи показало високий відсоток (77%) нахилу людей до захворювання цукрового діабету на сучасному етапі.