Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

Приватна наукова установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "Вікторія": Шлях розвитку та досягнення (20 років в Україні)

У суспільстві завжди існувала проблема збереження здоров'я людини, проте сьогодні ця ситуація набула неабияких масштабів. Науково-технічний прогрес призвів не лише до суттєвих досягнень у науці та техніці, а й поставив перед суспільством нові виклики. Масове використання антибіотиків і хачових добавок у продуктах харчування, застосування гормональних препаратів у косметичних засобах та засобах гігієни суттєво вплинули на здоров’я генофонду нації. Тож постає логічне запитання, чи можливо за таких умов зберегти здоров’я людини? Обговорити цю проблему я запросила представника Наукової установи Міжнародного лікувально-оздоровчо-навчального центру «ВІКТОРІЯ» пані Вікторію Палінську.

Кореспондент: Пані Вікторіє, я знаю, що ЛОНЦ «ВІКТОРІЯ» доволі успішно впроваджує нові методики лікування досі невиліковних хвороб. Розкажіть, будь ласка, як усе починалось.

Пані Вікторія: Наш лікувальний центр формувався поступово протягом 35 років і  пройшов всі етапи розвитку, що відображені у назві нашої устнови -  спершу за межами України, а з 1994 року і у нашій країні. Засновником та провідним фахівцем центру був мій батько Палінський Ігор Зенонович.

Почалося усе з дослідження впливу полів та енергій на біологічні об’єкти. Мета таких досліджень полягала у тому, щоб знайти способи екологічно чистого немедикаментозного лікування, котрі дозволять, без ятрогенного впливу, відновити структуру будь-якої тканини організму людини. На той час, перед лікарями нашої установи, була поставлена, здавалося б, нездійснена мета – формування суглобової поверхні власними остеобластами при травматичних ураженнях кінцівок та деформуючих остеоартрозах,  формування нових фаланг пальців та м’яких тканин при гангренозному ураженні власними клітинами без оперативного втручання, збереження кінцівок при оклюзійно-стенотичних захворюваннях магістральних судин, відновлення м'яких тканин при опіковій хворобі різного ступеня тяжкості, вилікування епілепсії без протисудомної терапії, відновлення мієлінової оболонки провідних шляхів, тобто вилікування розсіяного склерозу виключно за допомогою регенеративного лікування, відновлення роботи імунної системи при імунодефіцитних станах і таке інше… Наш лікувальний центр діяв по факту звернення пацієнтів з різноманітними проблемами. Щоразу завдання ускладнювались: додавались нові патології, супутні захворювання, різні ступені компенсації пацієнтів, але кожен раз ми спостерігали позитивний клінічний ефект. Тому виникала потреба у проведенні навчальних курсів для лікарів, розширенні штату працівників та активній науково-трудовій діяльності усього колективу лікувального центру.

Кореспондент: Чим займається Ваш лікувально-оздоровчий центр сьогодні?

Пані Вікторія: В першу чергу – це регенеративне лікування. Регенеративне лікування розсіяного склерозу, епілепсії, дитячого церебрального паралічу, полінейропатій різного ґенезу, радикуліту, м’язової дистрофії та інших неврологічних захворювань. Регенеративне лікування гострих та хронічних запальних процесів внутрішніх органів - гастриту, панкреатиту, гепатиту, ентероколіту та купірування гострих станів, таких як, гостра ревматична лихоманка, гіпертермії вірусної і бактеріальної етіології, лікування травматичних ушкоджень кінцівок після проведення гіпсової іммобілізації та ін. Наш лікувальний центр займається підготовкою пацієнтів до оперативних втручань, особливо це стосується трансплантології, з метою попередження відторгнення трансплантатів. Ми також проводимо післяопераційну реабілітацію хворих в амбулаторному порядку, з метою попередження виникнення ранніх та пізніх післяопераційних ускладнень. Маємо досвід лікування цукрового діабету у дорослих та дітей, онкологічних захворювань в різних стадіях компенсації.

Особливу увагу ми приділяємо проведенню превентативного регенеративного лікування молодих дівчат фертильного віку, з метою попередження виникнення вроджених вад розвитку у дітей та народження здорового покоління. Ми займаємося «зберіганням» вагітності та готуємо жінок до пологів, з метою забезпечити фізіологічний перебіг вагітності та пологів і попередити виникнення ускладнень в пологовому та післяпологовому періодах....// Просимо завантажити публікацію повністю///