Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Захворювання і результати >> Клінічні приклади

Регенеративне лікування бронхіальної астми I ст

Пацієнт В., 2006 року народження, проходив регенеративний курс лікування згідно «Протоколу надання медичної допомоги хворим з бронхіальною астмою» № V-07.5.1/13–J45 у Науковій установі Лікувально-оздоровчо-навчальному центрі «Вікторія» з діагнозом: Інтермітуюча бронхіальна астма. ДН0ст

Лікування пацієнта проводилося амбулаторно під систематичним наглядом лікуючого лікаря НУ ЛОНЦ «Вікторія» з частотою 1 раз на місяць та за потребую позачергово, після отримання попередньої письмової згоди матері дитини.

Мати дитини висловлювала скарги на приступи ядухи до 2-3 разів на тиждень, що потребує медикаментозної корекції, дитина часто хворіє ГРВІ.

Анамнез захворювання: зі матері дитини, дані скарги почали турбувати близько 3 років тому. Зверталися до лікаря-педіатра за місцем проживання, де було призначен інгаляційні В2-адреноміметики під час приступу ядухи. Пацієнт розпочав лікування у Науковій установі лікувально-оздоровчо-навчальному центрі «Вікторія» з метою проведення регенеративного курсу лікування.

Об‘єктивно при надходженні: загальний стан пацієнта задовільний. Шкірні покриви та слизові звичного кольору. Психо-емоційний розвиток відповідає віку дитини. Аускультативно: над легенями вислуховується жорстке дихання, свистячі хрипи відсутні. Частота дихальних рухів-16 на хвилину. Тони серця звучні, ритмічні, патологічних шумів не вислуховується. АТ: 115/70 мм.рт.ст. Живіт м’який не болючий під час пальпації. Добовий діурез достатній. Алергологічний анамнез обтяжений.

Неврологічний статус: свідомість ясна, орієнтований в часі та просторі. Зіниці симетричні, реакція на світло збережена. Рухи очних яблук збережені в повному об’ємі, визначається горизонтальний ністагм. Носо-губні складки симетричні, язик по середній лінії. Менінгеальні знаки відсутні. Сухожилкові та черевні рефлекси симетричні, не підвищені, патологічних рефлексів не виявлено. Об‘єм рухів в кінцівках збережений, м‘язова сила в кінцівках – 5 балів, тонус мязів не підвищений. Координторні проби виконує. Поза Ромберга стійка. Функція органів тазу не порушена.

З урахуванням скарг матері дитини та клініко-анамнестичних даних пацієнту було розпочато регенеративний курс лікування. Від виконання пікфлуометрії відмовиися.

Після початку регенеративного курсу лікування відразу визначалася позитивна динаміка у вигляді відсутності нападів експіраторної ядухи протягом першого місяця лікування. Позитивна динаміка утримувалася протягом усього курсу лікування (16 місяців) і жодного повторного нападу ядухи не було відмічено. Динамічне спостереження ще ведеться. Лікування проводилося без медикаментозної терапії.


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Інформація надана за згодою батьків