Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

“ВІКТОРІЯ” - це перемога над ДЦП, розсіяним склерозом - паралічем ...

 

 

Постійні наші читачі, мабуть, пам’ятають публікації у “Високому Замку” про Трускавецький “Лікувально – оздоровчо – навчальний центр “ВІКТОРІЯ”. Тут за методикою засновника цього центру Ігоря Зеноновича Палінського за допомогою магнітотерапії у прямому розумінні слова ставили на ноги важкохворих, скутих паралічем людей. Досить успішно фахівці центру лікують інші захворювання. Тепер філіал цього центру є у Львові на вулиці Сахарова, 44.

Тут, на першому поверсі ( ніби у флігелі, що досить зручно для відвідувачів) розмістився приватний лікувально - оздоровчо-навчальний центр “Вікторія”.


...Поки Ігор Зенонович Палінський був зайнятий з пацієнтом, я розговорилася з мамою другокласниці Іринки, яка вертілася біля неї, усміхалася і зовсім не була схожа на хвору. “ Ми маємо біду - епілепсію, приступи виникають зненацька, бувають досить глибокі й тривалі, - сумно розповідає мама. - Це сталося після того, як вона в дитинстві сильно вдарилася головою. - Де ми вже не бували, де вже не лікувалися, нічого не допомагає і тепер за порадою знайомих, прийшли до Ігоря Зеноновича. - Лікування розпочали недавно, але приступи вже не такі глибокі. Маємо надію, що тут нам допоможуть.


А те, що такі надії небезпідставні, свідчить відеозапис, який Ігор Зенонович запропонував мені переглянути перед тим, як ознайомлюватися з його методикою, що він застосовує в лікуванні різних захворювань. У нього вже увійшло в практику усі стадії лікування, особливо важких хворих знімати на відео плівку, щоб кожен, хто вирішить тут лікуватися, на власні очі зміг подивитися, в якому стані привезли сюди пацієнта і в якому він вийшов після курсу лікування.

Ось на екрані бачимо розпухлу ногу з почорнілими від гангрени пальцями пацієнта П. Через певний час почорніння відступає, нога набирає природного вигляду. На цій же відеокасеті ще одна молода жінка Ганна Д. не зовсім впевнено, але без сторонньої допомоги йде коридором, піднімається й сходить сходами. “Подивіться, як вона піднімає ногу, стопа не провисає”, - указує Ігор Зенонович. - А вона зовсім не могла ходити. Родичі на руках її принесли до нас - параліч усього тіла. Останнім часом сиділа на гормональних ліках. Через півроку лікування у “Вікторії” ця пацієнтка встала на ноги. А ось молода дівчина Ліля з Трускавця. Народилася вона з дитячим церебральним паралічем - спастичний геміпарез верхньої й нижньої кінцівки з втратою чутливості.

Різниця у довжині рук і ніг - відповідно 3 та 2 сантиметри. Лікувалась у цьому центрі три роки. На даний час повністю відновлена функція кінцівок – дитина здорова. Дев’ятирічному Тарасу із Сокальського району поставили діагноз: “м’язова дистрофія”. Три роки ним займався Ігор Зенонович. Зараз хлопчик ходить, бігає, не відчуває слабкості, нормально розвивається. М’язи та органи набули нормального, здорового об’єму – функціонують нормально.

Коли ми переглянули відео плівку і зайшли в приймальну оздоровчого центру, із лікувального кабінету після чергового обстеження вийшла худенька жіночка. На неї чекала її товаришка, щоб разом піти додому. Лариса Сергівна у 53 роки перенесла інсульт. Після хвороби у неї був парапарез обох ніг із вираженим спастичним паралічем стоп. Не могла ходити зовсім. За рік лікування у “Вікторії” функція стоп відновлена повністю. Жінка впевнено ступала ногами. І ще, як вона сказала: “ Я відчула приплив сил, а то зовсім була немічна”.
-То в чому ж полягає ваш секрет лікування хвороб, із якими сучасна медицина не дає собі ради?- запитую Ігоря Зеноновича?
-Ми проводимо 90 годинне навчання лікарів і ті до кінця не відразу розуміють цю методику, - посміхається мій співрозмовник. - Головне, в медицині, треба змінити підхід до діагностики та лікування захворювань. Наш основний напрямок - вивчення вегетативної нервової системи, яка відповідає за стан, роботу кожної ділянки тіла й за всі процеси в організмі. Це те, що найменше вивчено у світовій медицині і практично, крім нас, не досліджене. Один з основоположників та світил неврології академік А.П.Ромоданов в основному досліджував соматичну нервову систему, а це 5% всієї неврології. А про вегетативну нервову систему інформації не так багато, хоча вона займає 95% всієї нервової системи людини. Наші знання грунтуються на поглибленому вивченні неврології, фізіології, анатомії, із врахуванням вегетативної нервової системи та інших наук. Саме тому ми зайнялися та продовжуємо займатися вивченням вегетативної нервової системи людини, її функціями, можливостями і відповідно вибираємо схему лікування.


Ігор Зенонович має багато своїх ноу-хау, які грунтуються на нових дослідженнях у галузі вегетативної неврології та захищені авторським правом (ПА №4810, 112/CCR 2023). У нього своя неврологічна діагностика, яка проводиться на рівні нервового імпульсу, а також тих інформаційних процесів, які проходять у головному мозку. Дана методика лікування ( і це підтверджує багатолітня практика) дозволяє успішно регенерувати нервову систему та весь організм. Під час такої регенерації відбувається виліковування певного захворювання й оздоровлення цілого організму. У своїй практиці І. Палінський практично відмовився від фармакології, вважаючи, що будь - які хімічні ліки дають побічні ефекти. Він категорично виступає проти гормональних препаратів, від яких найбільше шкоди. Не те, що гормональні ліки не рекомендує вживати, а навіть шампуні та інші засоби гігієни, до складу яких входять гормональні складники. Лікувати пацієнта, який до нас вживав гормональні препарати, набагато довше й важче, резюмує І. Палінський.


Вражають терміни лікування різних захворювань у “Вікторії”. Гострі запальні процеси лікують дуже швидко. Наприклад: запалення легенів буде ліквідовано вже через чотири години. Ще два - три дні потрібно, щоб легені очистилися від харкотиння. А хронічні запальні процеси тут виліковують впродовж місяця.  
На жаль, як вказує Ігор Зенонович, хронічні запальні процеси з’являються, як правило, на фоні вроджених патологій, трофічних змін і якщо нічого не робити, то вони можуть відновитися. Тому ми лікуємо і трофіку. Також за допомогою регенеративного лікування - новою технологією, яка захищена авторським правом (ПА №4810, 112/CCR 2023). Ця методика дозволяє виліковувати навіть вроджені патології. 1 – 2 відсотки ми залишаємо на те, що ми запізно втрутилися, або ураження було надто глибоке. Але якщо ураження в межах четвертої стадії, то вилікувати пацієнта можна, - стверджує мій співрозмовник.


- Перерахуйте, будь ласка, хвороби, які лікують у “Вікторії”?
-На даний час ми запрошуємо на лікування сім’ї, в яких народилися діти, хворі на ДЦП, м’язову дистрофію та інші. Хочу через вашу газету звернутися до батьків, щоб не бідкалися, не перебували у відчаї, бо ми можемо вам допомогти вилікувати сина чи доньку і через три-п’ять років дитина буде здоровою. Лікування не завжди проходить легко, гладко просто, тому що відновлення організму супроводжується певним дискомфортом в ділянці регенерації. Та все ж таки краще народити здорову дитину. І ми можемо посприяти у цьому молодим сім’ям. На своєму багаторічному досвіді ми переконалися, що неврологія мами й неврологія дитини – однакові, тобто якщо досліджувати неврологію мами і хворої дитини, то легкі прояви недуги немовляти є й у матері. . Тільки у малюка вони більш виражені. Тому ми можемо встановити для жінки ступінь ризику народження хворої дитини. А найкраще ми рекомендуємо ще до вагітності пройти регенеративний курс лікування у нас і ми даємо гарантію, що жінка народить здорову, гарну дитину. Ось подивіться на фотографії маляти, яке народила мама, що взагалі не могла народити здорової дитини: перша дівчинка у неї народилася з ДЦП ( вона лікується у нас), а тепер після відповідного оздоровлення у “ВІКТОРІЇ” жінка народила прекрасного здорового хлопчика. Я стою на тому, що краще попередити захворювання, ніж потім роками лікувати хвору дитину.
 

Вже вісім з половиною тисяч пацієнтів скористалися нашими послугами.
Наша нинішня адреса: Львів, вул. Сахарова,44, кв. 65 ( перший поверх), Лікувально-оздоровчо-навчальний центр “ВІКТОРІЯ”. Прийом проводиться за попереднім записом. Контактний телефон: 38-86-68.  
Ліцензія № 32126 - юр
Розмовляла Людмила ПОЛЕВСЬКА.