Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

РОЗСІЯНИЙ СКЛЕРОЗ

Офіційна інформація Діагностика Лікування Розсіяного склерозу


Наукова установа Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "ВІКТОРІЯ" офіційно повідомляє: захворювання "Розсіяний склероз" піддається повному, гарантованому, виліковуванню шляхом застосування методики "Неврологічна діагностика" та "Регенеративне лікуванння" автора Палінського І.З.. Додаткова інформація на сайті розділи "Публікація", "Контакти" Президент НУ ЛОНЦ "ВІКТОРІЯ" 

Наукова установа Лікувально-оздоровчо-навчальний центр "ВІКТОРІЯ" офіційно попереджає: Застосування гормональних препаратів, білкових препаратів, препаратів крові, а також препаратів імуностимуляторів(вета ферон, ребіф, копаксон та подібні) їх синтетичні аналоги - категорично заборонено вживати при захворюванні Розсіяний склероз. Президент ПП ЛОНЦ "ВІКТОРІЯ" Палінський І.З.

14.01.38 Вегетативна неврологія; 14.01.39 Лімфологія 
Застосування при лікуванні розсіяного склерозу гормональних препаратів, (глюкокортикоїдів та інших), препаратів імуностимуляторів (вета ферон, копаксон, ребіф та подібних) призводить до прогресу розсіяного склерозу та розвитку супутніх захворювань таких, як мязова дистрофія, Паркінсона, а також ускладнює і збільшує в часі на 3-5років саме лікування РС.

На сьогоднішній день науково доведено етіологію і патогенез захворювання Розсіяний склероз. Визначення: Розсіяний склероз це захворювання центральної Вегетативної нервової системи, головного та спинного мозку з утворенням трофічних виразок (вогнищ) в головному мозку та, в гірших стадіях, спинному мозку, що призводить до системних трофічних змін в організмі (ураження периферійної вегетативної нервової системи), розвитку висхідного системного паралічу, ураження внутрішніх органів.

 

Причинами появи захворювання Розсіяний склероз є:

- специфічна травма,

- спровокована вроджена патологія ,

- вірус,

- хімічне отруєння,

- рентгенівське або надвисокочастотне опромінення,

- гормональні препарати, препарати білкового походження, їх синтетичні аналоги.

 

За процентним співвідношенням причини появи захворювання Розсіяний склероз можна структурувати:

Станом на 1995р. в Україні:

- специфічна травма

- найчастіше перелом крижової кістки, травми хребта, травми голови займали 80% всіх випадків захворювання;

- Спровокована вроджена патологія - 0,03% -"-;

- вірус - 10%-"- ;

- рентгенівське або надвисокочастотне облучення - 2% -"-;

- гормональні препарати, препарати білкового походження, їх синтетичні аналоги - 7,7% -"-.

Станом на 2009р. в україні:

- специфічна травма

- найчастіше перелом крижової кістки, травми хребта, травми голови займали 10% всіх випадків захворювання;

- Спровокована вроджена патологія - 0,03% -"-;

- вірус - 10%-"- ;

- рентгенівське або надвисокочастотне облучення - 1% -"-;

- гормональні препарати, препарати білкового походження, їх синтетичні аналоги - 78,8% -"-.

Навіть Чорнобильська катастрофа не дала такого скачка захворюваності, як застосування гормональних препаратів в засобах гігієни та медичній практиці!!! Домінуюче збільшення кількості хворих на Розсіяний склероз спостарігається в індустріально розвинутих цивілізованих країнах, а не ближче до півночі!!! Саме тому при захворюванні Розсіяний склероз категорично заборонено застосовувати в будь-який спосіб введення гормональні препарати, препарати білкового походження, препарати крові, їх синтетичні аналоги Найбільш активні провокатори появи розсіяного склерозу на сьогодні є препарати з групи нестероїдних протизапальних препаратів білкового походження(Диклофенак натрію, Диклоберл, реоперін, бутадіон, тощо ....) Однак не відстають і преднізолон, дексаметазон, солю медрол, b-ферон, інтерферон, тощо... На сьогоднішній день науково доведений і патогенез. Є класична форма, яка суворо структурована та змішана форма де змішуються дві суворо структуровані класичні форми та додатковий вплив гормональних препаратів, препаратів білкового походження, іх синтетичних аналогів.

При класичній формі уражається одна половина тіла по соматичній нервовій системі та паралельно друга частина тіла по Вегетативній н ервовій системі. Іншими словами одна сторона втрачає рухи, на іншій стороні розвиваються трофічні зміни. Всі ці явища прогресують по висхідній від сегмента спинного мозку C - 0 догори. Відносно діагностики: На сьогоднішній день жоден лабораторний або інструментальний метод не дає 100% ствердження діагнозу Розсіяний склероз. Тому, оскільки, це захворювання Вегетативної нервової системи то повинна застосовуватись виключно неврологічна діагностика Вегетативної нервової системи. Інструментами невролога є неврологічний молоточок, голка, пензлик та великий багаж знань в галузі Вегетативної неврології, анатомії, фізіологі, тощо...

Якщо розпочати правильне лікування при вперше встановленому діагнозі, без введення заборонених препартів, то через місяць діагноз не підтверджується і ефект є безповоротним. Вся подана інформація захищена авторськими правами!!! 14.01.38 Вегетативна неврологія; 14.01.39 Лімфологія. Новітні напрямки медичної науки!!!