Новий підхід до діагностики та лікування організму людини в цілому

Ваша можливість бути здоровим

     Приватна Наукова Установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр  «Вікторія» протягом 35 років впроваджує в життя та розвиває нові оригінальні методи діагностики та лікування організму людини, що грунтуються на новітніх знаннях таких напрямків медичної науки як «ВЕГЕТАТИВНА  НЕВРОЛОГІЯ» - паспорт спеціальності № 14.01.38 та  «ЛІМФОЛОГІЯ» - 14.01.39.

 

Victoriya >> Статті та публікації >> Публікації

Загальне оздоровлення організму та попередження виникнення захворювань - Лікувальний центр "Вікторія"

Кожен 10 українець не доживає до 35 років та кожен 4-й не доживає до 60 років. 4,5 мільйони дітей у віці до 4 років помирає в Україні щороку. Частота захворюваності  зростає, лікування захворювань дорожчає, а тривалість життя не подовжується. Лікувальний центр «Вікторія» пропонує проведення курсу регенеративного лікування з метою загального оздоровлення організму та попередження виникнення захворювань. 

Програма загального оздоровлення організму включає в себе проведення курсу регенеративного лікування дорослим, дітям та людям старшого віку без активних скарг з метою загального оздоровлення організму та курсу регенеративного лікування людям, що знаходяться у категорії «фактор ризику» виникнення захворювань, таких як: розсіяний склероз, епілепсія, БАС (попередження виникнення неврологічних захворювань), гіпертонічна хвороба та ІХС (попередження виникнення кардіологічних захворювань), хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки (попередження виникнення гастроентерологічних захворювань), хронічний пієлонефрит та гломерулонефрит (попередження виникнення нефрологічних захворювань), гострий та хронічний ендометрит, аднексит, кістозні утворення яйників (попередження виникнення гінекологічних захворювань), аденома простат, гострий та хронічний простатит (попередження виникнення урологічних захворювань), ревматоїдний артрит, склеродермія, подагра (системних запальних сполучно-тканинних захворювань), цукрового діабету (ендокринологічні захворювання), онкологічних захворювань та вроджених вад –мікроцефалія, ателектаз легень, дефекти міжпередсердних та міжшлуночкових перегородок, атрезії стравоходу та кишківника і т.д.), попередження виникнення ускладнень (післяопераційних, післяпологових, ускладнення власне захворювань) та невідкладних станів (станів, що загрожують життю).

До факторів ризику відносяться: обтяжений спадковий анамнез (хтось з членів сім’ї хворіє даним захворюванням), умови праці, що сприяють виникненню захворювань (професійні хвороби) – пил, хімічні токсичні речовини, підвищена вологість, вимушене положення тіла, робота «на ногах», часті переохолодження, постійне вживання лікарських засобів з приводу одного хронічного захворювання (н-д:гіпертонічна хвороба), кількох різних (гіпертонічна хвороба і дифузний токсичний зоб) чи часто повторюваних одних і тих самих захворюваннь (часті вірусні, бактеріальні інфекції та відповідно противірусна і антибактеріальна терапія при них), постійне вживання пероральних контрацептивів за відсутності захворювань з метою попередження вагітності; проживання в ендемічних (зоб) та радіаційних зонах;  вживання консервантів в продуктах харчування,  застосування засобів гігієни з шкідливими гормональними та токсичними складниками. Фактором ризику виникнення інфекційних та паразитарних захворювань є домашні тварини, грунти, брудні водойми, термічно необроблені чи оброблені недостатньо риба та м’ясо.

Попередження виникнення невідкладних станів – одна з важливих складових зменшення частоти смертності та продовження тривалості життя. Тому, звертатися також можуть пацієнти не лише з незначними періодичними чи постійними скаргами, так званими початковими проявами тих чи інших захворювань – кардіологічних (серцевих), пульмонологічних (бронхо-легеневих), імунних, неврологічних, гінекологічних та інших…), але й тривало існуючими хронічними захворюваннями з різними, видами, формами, типами перебігу та ступенями тяжкості.

Також потрібно розуміти, кожна з патологій в органах та системах призводить до виникнення недостатності в них - захворювання легень – дихальна недостатність, захворювання серця – серцева недостатність, нирок-ниркова недостатність, печінки – печінкова недостатність, вен – венозна недостатність і т.д. Кожне з захворювань може призводити до тих чи інших вторинних поражень -  ускладнень (наприклад: цукровий діабет-діабетична нейропатія та ангіопатія).

Факторами ризику виникнення невідкладних станів є: неконтрольована артеріальна гіпертензія (ризик виникнення ішемічного та геморагічного інсультів, інфаркту міокарда, гострого коронарного синдрому, гострої ліво-та правошлуночкової недостатності), виразкова хвороба шлунку, дванадцятипалої кишки та ерозивний ентероколіт – ризик виникнення кровотеч, перфорації вмісту кишківника, шлунку в черевну порожнину, поширення зони ерозії на сусідні здорові органи і тканини (пенетраця, перитоніт) та виникнення в них онкологічних процесів (малігнізація). Гострий та хронічний гломерулонефрит, пієлонефрит – фактори ризику виникнення гострої ниркової недостатності, ревматоїдний артрит – фактор ризику виникнення ревмокардиту з  гострою серцевою та легеневою недостатністю, гострий панкреатит – фактор ризику виникнення панкреонекрозу, що загрожує життю пацієнта. Неконтрольована гіперглікемія та гіпоглікемія (підвищення та зниження рівня глюкози в крові), тиреотоксикоз, токсикози іншого ґенезу (алкогольні) – фактор ризику виникнення порушення свідомості та коматозних станів.  Про це потрібно знати та вчасно лікувати основні захворювання.

Методом регенеративного лікування можна не лише зменшити симптоми вищевказаних захворювань, а власне відновити трофіку та функцію усіх органів та систем.

Передує курсу лікування системний клінічний огляд пацієнта з визначенням основного захворювання, супутніх та схильність до виникнення тих чи інших захворювань, ускладнень та невідкладних станів з подальшим лікуванням та попередженням їх виникнення.

Лікувальний центр «Вікторія» проводить також короткі інформаційні лекції на тему «Попередження виникнення захворювань», де кожен бажаючий матиме можливість отримати більше інформації щодо попередження виникнення захворювань та невідкладних станів з можливістю забезпечення клінічного огляду та курсу лікування після них.

Контакти:

м.Львів, вул.акад.Сахарова 44/65

+380322 38 86 68 з 10:00 до 13:00